Additional information
| Weight | 210 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.2 × 14 × 1 cm |
| Pages | 176 |
| Author(s) | Noam Chomsky |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2012 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780745332345 |
| Weight | 210 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.2 × 14 × 1 cm |
| Pages | 176 |
| Author(s) | Noam Chomsky |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2012 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780745332345 |
Reviews
There are no reviews yet.