Additional information
| Weight | 414 g |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 15.5 × 2 cm |
| Pages | 278 |
| Author(s) | Maude Barlow |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2011 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788187496366 |
| Weight | 414 g |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 15.5 × 2 cm |
| Pages | 278 |
| Author(s) | Maude Barlow |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2011 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788187496366 |
Reviews
There are no reviews yet.