Additional information
| Weight | 279 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 241 |
| Author(s) | Gail Omvedt |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789383206599 |
௹499.00
| Weight | 279 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 241 |
| Author(s) | Gail Omvedt |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789383206599 |
Reviews
There are no reviews yet.