Additional information
| Weight | 170 g |
|---|---|
| Dimensions | 17.6 × 13 × 1.5 cm |
| Pages | 242 |
| Author(s) | Ilan pape, Noam Chomsky |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2011 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780141399515 |
| Weight | 170 g |
|---|---|
| Dimensions | 17.6 × 13 × 1.5 cm |
| Pages | 242 |
| Author(s) | Ilan pape, Noam Chomsky |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2011 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780141399515 |
Reviews
There are no reviews yet.