Additional information
| Weight | 225 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 12.7 × 1.8 cm |
| Pages | 282 |
| Author(s) | Joseph Stiglitz |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | Fourth |
| Year of Publication | 2012 |
| Format | Paperback |
| Weight | 225 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 12.7 × 1.8 cm |
| Pages | 282 |
| Author(s) | Joseph Stiglitz |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | Fourth |
| Year of Publication | 2012 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.