Additional information
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.3 × 14.4 × 3.3 cm |
| Pages | 206 |
| Author(s) | Rana Ayyub |
| Publisher | Penguin books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9781943438884 |
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.3 × 14.4 × 3.3 cm |
| Pages | 206 |
| Author(s) | Rana Ayyub |
| Publisher | Penguin books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9781943438884 |
Reviews
There are no reviews yet.