Additional information
| Weight | 308 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 13 × 2.7 cm |
| Pages | 396 |
| Author(s) | Edward W Said |
| Publisher | Penguin India |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780143027980 |
| Weight | 308 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 13 × 2.7 cm |
| Pages | 396 |
| Author(s) | Edward W Said |
| Publisher | Penguin India |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780143027980 |
Reviews
There are no reviews yet.