Additional information
| Weight | 1124 g |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 16.5 × 3.7 cm |
| Pages | 552 |
| Author(s) | Tamas Krausz |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350023532 |
| Weight | 1124 g |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 16.5 × 3.7 cm |
| Pages | 552 |
| Author(s) | Tamas Krausz |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350023532 |
Reviews
There are no reviews yet.