Additional information
| Weight | 717 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14.5 × 4 cm |
| Pages | 498 |
| Author(s) | Manoranjan Mohanty |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 9789380677699 |
| Weight | 717 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14.5 × 4 cm |
| Pages | 498 |
| Author(s) | Manoranjan Mohanty |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 9789380677699 |
Reviews
There are no reviews yet.