Additional information
| Weight | 282 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.5 × 1.5 cm |
| Pages | 224 |
| Author(s) | Jan Myrdal |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2013 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789380677200 |
| Weight | 282 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.5 × 1.5 cm |
| Pages | 224 |
| Author(s) | Jan Myrdal |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2013 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789380677200 |
Reviews
There are no reviews yet.