Additional information
| Weight | 355 g |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 13.5 × 2.5 cm |
| Pages | 260 |
| Author(s) | Badri Narayan |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Hardcover |
| Weight | 355 g |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 13.5 × 2.5 cm |
| Pages | 260 |
| Author(s) | Badri Narayan |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Hardcover |
Reviews
There are no reviews yet.