Additional information
| Weight | 218 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 13 × 1.8 cm |
| Pages | 280 |
| Author(s) | Nivedita Menon |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780143067429 |
| Weight | 218 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 13 × 1.8 cm |
| Pages | 280 |
| Author(s) | Nivedita Menon |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780143067429 |
Reviews
There are no reviews yet.