Additional information
| Weight | 140 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.8 cm |
| Pages | 128 |
| Author(s) | NILL |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2014 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 978938442169401 |
| Weight | 140 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.8 cm |
| Pages | 128 |
| Author(s) | NILL |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2014 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 978938442169401 |
Reviews
There are no reviews yet.