Additional information
| Weight | 190 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.8 cm |
| Pages | 167 |
| Author(s) | ASK |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | Fourth |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789387333260 |
| Weight | 190 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.8 cm |
| Pages | 167 |
| Author(s) | ASK |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | Fourth |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789387333260 |
Reviews
There are no reviews yet.