Additional information
| Weight | 195 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.5 × 1 cm |
| Pages | 224 |
| Author(s) | Pandurangan N |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788123426549 |
| Weight | 195 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.5 × 1 cm |
| Pages | 224 |
| Author(s) | Pandurangan N |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788123426549 |
Reviews
There are no reviews yet.