Additional information
| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.1 × 14.1 × 0.6 cm |
| Pages | 128 |
| Author(s) | Vaalaasaa Vallavan |
| Publisher | Thamizh Kudiyarasu Pathippagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2007 |
| Format | Paperback |
| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.1 × 14.1 × 0.6 cm |
| Pages | 128 |
| Author(s) | Vaalaasaa Vallavan |
| Publisher | Thamizh Kudiyarasu Pathippagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2007 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.