Additional information
| Weight | 205 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 171 |
| Author(s) | Arshiya S |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| Weight | 205 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 171 |
| Author(s) | Arshiya S |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.