Additional information
| Weight | 220 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 13.7 × 1.1 cm |
| Pages | 192 |
| Author(s) | Erode Kadhir |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
| Weight | 220 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 13.7 × 1.1 cm |
| Pages | 192 |
| Author(s) | Erode Kadhir |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.