Additional information
| Weight | 749 g |
|---|---|
| Dimensions | 24.3 × 16 × 2.8 cm |
| Pages | 464 |
| Author(s) | Balamurugan |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 9789390811465 |
| Weight | 749 g |
|---|---|
| Dimensions | 24.3 × 16 × 2.8 cm |
| Pages | 464 |
| Author(s) | Balamurugan |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 9789390811465 |
Reviews
There are no reviews yet.