Additional information
| Weight | 1635 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.4 × 14.8 × 3.7 cm |
| Pages | 1254 |
| Author(s) | Pazha Nedumaran |
| Publisher | Thamizh Kulam |
| Language | Tamil |
| Edition | Fifth |
| Year of Publication | 2022 |
| Volume | 2 |
| Format | Hardcover |
| Weight | 1635 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.4 × 14.8 × 3.7 cm |
| Pages | 1254 |
| Author(s) | Pazha Nedumaran |
| Publisher | Thamizh Kulam |
| Language | Tamil |
| Edition | Fifth |
| Year of Publication | 2022 |
| Volume | 2 |
| Format | Hardcover |
Reviews
There are no reviews yet.