Additional information
| Weight | 60 g |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 14 × 0.4 cm |
| Pages | 48 |
| Author(s) | Imaiyam |
| Publisher | Cre-A |
| Language | Tamil |
| Edition | Tenth |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789382394389 |
| Weight | 60 g |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 14 × 0.4 cm |
| Pages | 48 |
| Author(s) | Imaiyam |
| Publisher | Cre-A |
| Language | Tamil |
| Edition | Tenth |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789382394389 |
Reviews
There are no reviews yet.