Additional information
| Weight | 1120 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.8 × 14.7 × 5.6 cm |
| Pages | 912 |
| Author(s) | Anton Balasingam |
| Publisher | Thamizhar Thayagam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2005 |
| Format | Hardcover |
| Weight | 1120 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.8 × 14.7 × 5.6 cm |
| Pages | 912 |
| Author(s) | Anton Balasingam |
| Publisher | Thamizhar Thayagam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2005 |
| Format | Hardcover |
Reviews
There are no reviews yet.