Additional information
| Weight | 330 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1.5 cm |
| Pages | 280 |
| Author(s) | Mari Selvaraj |
| Publisher | Vamsi |
| Language | Tamil |
| Edition | Fourth |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789384598815 |
| Weight | 330 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1.5 cm |
| Pages | 280 |
| Author(s) | Mari Selvaraj |
| Publisher | Vamsi |
| Language | Tamil |
| Edition | Fourth |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789384598815 |
Reviews
There are no reviews yet.