Additional information
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 13.8 × 1 cm |
| Pages | 168 |
| Author(s) | Thamizh Nathy |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 13.8 × 1 cm |
| Pages | 168 |
| Author(s) | Thamizh Nathy |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.