Additional information
| Weight | 375 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 13.8 × 2 cm |
| Pages | 350 |
| Author(s) | Prapanchan |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| Weight | 375 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 13.8 × 2 cm |
| Pages | 350 |
| Author(s) | Prapanchan |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.