Additional information
| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.6 × 14.2 × 1.1 cm |
| Pages | 206 |
| Author(s) | Ilasai Maniyan |
| Publisher | Parisal |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789391949525 |
| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.6 × 14.2 × 1.1 cm |
| Pages | 206 |
| Author(s) | Ilasai Maniyan |
| Publisher | Parisal |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789391949525 |
Reviews
There are no reviews yet.