Additional information
| Weight | 330 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1.8 cm |
| Pages | 288 |
| Author(s) | Noboru Karashima |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| Weight | 330 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1.8 cm |
| Pages | 288 |
| Author(s) | Noboru Karashima |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.