Additional information
| Weight | 224 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1.3 cm |
| Author(s) | Shanmugasundaram Ila |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789387333581 |
| Weight | 224 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1.3 cm |
| Author(s) | Shanmugasundaram Ila |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789387333581 |
Reviews
There are no reviews yet.