Additional information
| Weight | 135 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 13.5 × 0.8 cm |
| Pages | 128 |
| Author(s) | Amarantha |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2006 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788123410470 |
| Weight | 135 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 13.5 × 0.8 cm |
| Pages | 128 |
| Author(s) | Amarantha |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2006 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788123410470 |
Reviews
There are no reviews yet.