Additional information
| Weight | 45 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.7 × 13.7 × 0.3 cm |
| Pages | 32 |
| Author(s) | Veeraiyan G |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789383661787 |
| Weight | 45 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.7 × 13.7 × 0.3 cm |
| Pages | 32 |
| Author(s) | Veeraiyan G |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789383661787 |
Reviews
There are no reviews yet.