Additional information
| Weight | 185 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 13.8 × 1 cm |
| Pages | 160 |
| Author(s) | Vivegi S T |
| Publisher | Suyamariyathai Pathippagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| Weight | 185 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 13.8 × 1 cm |
| Pages | 160 |
| Author(s) | Vivegi S T |
| Publisher | Suyamariyathai Pathippagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.