Additional information
| Weight | 170 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 0.6 cm |
| Pages | 128 |
| Author(s) | Ki Veeramani |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Fourth |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
| Weight | 170 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 0.6 cm |
| Pages | 128 |
| Author(s) | Ki Veeramani |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Fourth |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.