Additional information
| Weight | 205 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 1 cm |
| Pages | 152 |
| Author(s) | Stalin Rajangam |
| Publisher | Neelam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788194458234 |
| Weight | 205 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 1 cm |
| Pages | 152 |
| Author(s) | Stalin Rajangam |
| Publisher | Neelam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788194458234 |
Reviews
There are no reviews yet.