Additional information
| Weight | 67 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.4 cm |
| Pages | 51 |
| Author(s) | Gustavo Estevo |
| Publisher | Adaiyalam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788177202052 |
| Weight | 67 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.4 cm |
| Pages | 51 |
| Author(s) | Gustavo Estevo |
| Publisher | Adaiyalam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788177202052 |
Reviews
There are no reviews yet.