Additional information
| Weight | 548 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 2.5 cm |
| Pages | 496 |
| Author(s) | S V Rajadurai |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789390811847 |
| Weight | 548 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 2.5 cm |
| Pages | 496 |
| Author(s) | S V Rajadurai |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789390811847 |
Reviews
There are no reviews yet.