Additional information
| Weight | 230 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.5 × 1.5 cm |
| Pages | 240 |
| Author(s) | Dhiwan S |
| Publisher | Ilakkiyacholai |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788193190685 |
| Weight | 230 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.5 × 1.5 cm |
| Pages | 240 |
| Author(s) | Dhiwan S |
| Publisher | Ilakkiyacholai |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788193190685 |
Reviews
There are no reviews yet.