Additional information
| Weight | 24 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18.2 × 0.1 cm |
| Pages | 32 |
| Author(s) | Yazhu siva & Raj siva |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| Weight | 24 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18.2 × 0.1 cm |
| Pages | 32 |
| Author(s) | Yazhu siva & Raj siva |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.