Additional information
| Weight | 145 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 0.7 cm |
| Pages | 128 |
| Author(s) | Yesudhas R |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 978938442122904 |
| Weight | 145 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 0.7 cm |
| Pages | 128 |
| Author(s) | Yesudhas R |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 978938442122904 |
Reviews
There are no reviews yet.