Additional information
| Weight | 90 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.5 cm |
| Pages | 64 |
| Author(s) | K Samuvelraj |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789385377105 |
| Weight | 90 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.5 cm |
| Pages | 64 |
| Author(s) | K Samuvelraj |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789385377105 |
Reviews
There are no reviews yet.