Additional information
| Weight | 140 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.5 cm |
| Pages | 112 |
| Author(s) | Sami Natarajan |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| Weight | 140 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.5 cm |
| Pages | 112 |
| Author(s) | Sami Natarajan |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.