Additional information
| Weight | 155 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 0.7 cm |
| Pages | 116 |
| Author(s) | Ki Veeramani |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9997720145283 |
| Weight | 155 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 0.7 cm |
| Pages | 116 |
| Author(s) | Ki Veeramani |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9997720145283 |
Reviews
There are no reviews yet.