Additional information
| Weight | 130 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.8 cm |
| Pages | 128 |
| Author(s) | Christopher Antony |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788193395592 |
| Weight | 130 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.8 cm |
| Pages | 128 |
| Author(s) | Christopher Antony |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788193395592 |
Reviews
There are no reviews yet.