Additional information
| Weight | 185 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.5 × 1 cm |
| Pages | 182 |
| Author(s) | Vai Govindan |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | Twenty Fourth |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788123401799 |
| Weight | 185 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.5 × 1 cm |
| Pages | 182 |
| Author(s) | Vai Govindan |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | Twenty Fourth |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788123401799 |
Reviews
There are no reviews yet.