Additional information
| Weight | 225 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 13.9 × 1 cm |
| Pages | 192 |
| Author(s) | Bharathibalan |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788194242000 |
| Weight | 225 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 13.9 × 1 cm |
| Pages | 192 |
| Author(s) | Bharathibalan |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788194242000 |
Reviews
There are no reviews yet.