Additional information
| Weight | 186 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 152 |
| Author(s) | Karthigai Pandian |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789384646134 |
| Weight | 186 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 152 |
| Author(s) | Karthigai Pandian |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789384646134 |
Reviews
There are no reviews yet.