Additional information
| Weight | 230 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 1.3 cm |
| Pages | 208 |
| Author(s) | Pasu Gowthaman |
| Publisher | Pulam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788193863770 |
| Weight | 230 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 1.3 cm |
| Pages | 208 |
| Author(s) | Pasu Gowthaman |
| Publisher | Pulam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788193863770 |
Reviews
There are no reviews yet.