Additional information
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 0.4 cm |
| Pages | 48 |
| Author(s) | Saravanakumar Su |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789387333901 |
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 0.4 cm |
| Pages | 48 |
| Author(s) | Saravanakumar Su |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789387333901 |
Reviews
There are no reviews yet.