Additional information
| Weight | 550 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.8 × 15.2 × 1.9 cm |
| Pages | 440 |
| Author(s) | Magendran C |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| Weight | 550 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.8 × 15.2 × 1.9 cm |
| Pages | 440 |
| Author(s) | Magendran C |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.