Additional information
| Weight | 210 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.5 × 1 cm |
| Pages | 200 |
| Author(s) | Pa Singaram |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| Weight | 210 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.5 × 1 cm |
| Pages | 200 |
| Author(s) | Pa Singaram |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.