Additional information
| Weight | 140 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.8 cm |
| Pages | 112 |
| Author(s) | Prasanth V |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788194734000 |
| Weight | 140 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.8 cm |
| Pages | 112 |
| Author(s) | Prasanth V |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788194734000 |
Reviews
There are no reviews yet.